Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Shukaku (Jednoocasý démon Tanuk -Mýval)         Shukaku je jedním z "Bijju" , ocasá bestie z antického světa. Kazekage zapečetil Shukaku do svého syna Gaary(budoucího Kazekageho),s úmyslem,vytvořit ninju s velkým množstvím chakry a vytvořit tak nezastavitelný zabíjecí stroj.Za tímto účelem to dělala většina vesnic.

 

 

 

                                                                                                                                                             Nibi (Dvouocasý ObrazekDémon-kočka)                 Dvouocasý démon Nibi je zapečetěn do Jinchuuriki jménem Nii Yugito.Zdá se ,že Nibi má schopnost vytvářet koule z ohně,velmi ničivé.Nibi je také známý  jako "Ikiryou" nebo jako žijící stín.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

        Sanbi (Trojocasý démon- Mořská Želva)             Trojocasý démon Sanbi není zapečetěn.Sanbi žije v oceánu a zůstal nepolapený dokud nepřišla organizace Akatsuki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

          Yonbi (Čtyrocasý démon)                       Démon z velké většiny podobný plazovi, ale z trochy i kohoutovi.Žije blízko hory Fuji, kde se kvůli toxickým látkám a plynům přeměnil na démona, jak jej známe dnes.Tvrdí se, že kohout a had jsou muž a žena v jednom těle.Když tento démon spí, chrápe tak mocně, že způsobuje výbuchy sopek po celé zemi.

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek         Pětiocasý démon - Gobi no Houkou               Pátým démon je houkou(Bůh iluzí/Genjutsu).Pětiocasý démon pomocí svých pěti ocasů může způsobit ohromné škody.Nese podobu psa,jeho ocasi dávají takové poškozeni, protože každý z nich ovládá jeden živel:Voda, oheň, země, vzduch a blesky.Démon je velmi silný, ale jednou měl velice blízko smrti, když společně s Nekomantou vyzvali na souboj Kyuubiho.

 

 

 

Obrazek    Šestiocasý démon - Rokubi no Raijuu                Šestý je démon Raijuu(Bůh hromu vypadá jako lasička a má velmi ostré drápy.Její srst má zlatožlutou barvu a jejích šest ocasů jsou klikaté jako blesky).Démona z něj udělal Yamata no Orochi.V boji může na pomoc vypustit obrovské množství elektřiny.Může bleskem i rozdělat oheň a disponuje různými magickými schopnostmi ohledně elektřiny.Když pláče, tak hřmí.Ninja jménem Sarutobi na něj použil techniku Raikiri, která, ač také elektřina démona zranila tak, že jej Sarutobi zapečetil do Podzemí Hromové Svatyně v měste Kyoto.

 

ObrazekSedmiocasý démon - Shichibi no Kaku        Sedmím démonem je Kaku(Bůh země).Démon podobný jezevcovi(jako shukaka mývalovi),ale tentokrát má o šest ocasů víc.V japonských znacích se někdy může překládat jako Mujina, ale stále se jedná o sedmiocasého.Je ze všech démonů nejmenší, ale taky nemazanější.Loví nejčestěji pod zemí.Byl zabit, když mu zničený kus země padnul rovnou do otevřené tlamy.Byl bohem země a žil v Podzemní obětního oltáře v Nagoye.

 

 

 

ObrazekOsmiocasý démon - Yamata no Orochi             Tento démon není bůh,ale je to ďábel ma osm hlav a osm ocasů. Každá jeho hlava představuje jeden symbol a sice: Duše, duch, zlo, ďábel, monstróznost, zabíjení, záhrobí a smrt.Původně byl ještě slabší než Nekomata a Sokou.Tehdá na něj členové Kusanagi klanu použili Kusanagi měč,aby ho zničili ale to se jim nepovedl a Yamata no Orochi vzal sílu meče a stal se silným..S touto novou silou vypustil neuvěřitelné množství temné energie, čímž probudil ostatní ocasé démony a stal se díky tomu arogantním.Myslel, že je nejsilnější a tak démony vyzýval na souboje, ve kterých vždy zvítězil.Ale když bojoval s Kyuubim, tak mu Kyuubi jeho meč díky své neomezené síle zlomil a porazil ho.Yamata no Orochi je největší z démonů dříve žil na Starém bojišti v Osace.

Obrazek

Kyuubi Obrazek(devíti ocasý démon-Liška)             Devítiocasý démon zaůtočil na Skrytou Listovou před dvanácti lety.Je to jeden z Bijuu ,Ocasá bestoie z antickýho světa.Čtvrtý Hokage se stal obětí tohoto démony když zapečetil démona do těla maleho dítěte Uzumaki Naruta.Byla to Čtvrtého jediná naděje pro Skrytou Listovou. Nicméně,lidi z Listové Vesnice viděli Naruta jako samotnýho Kyuubiho a vyhýbali se mu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kdo ?

(honzik456, 4. 1. 2011 15:37)

Kiuudi je ten v pravo nebo ta vlevo ?
--------0---------
-------0 0--------
------0 ! 0-------
-------0 0--------
--------0---------

ddfgmdhasvfk

(sshyegg, 22. 11. 2009 18:34)

te ocase demoni su kokotina